Toužíte procestovat Evropu, ale nevíte JAK NA TO?

Rádi byste konečně vyrazili na pořádný "trip on the road", ale máte pocit, že na to nemáte peníze?

Myslíte si, že abyste mohli procestovat svět na čtyřech kolech potřebujete karavan za statisíce?

Možná máte strach o svou bezpečnost? Nechce se vám platit spoustu peněz za drahé mýtné, případně kempy, ale netušíte, jak se tomu vyhnout? 

Zaprvé vám chci říct, že tomu naprosto rozumím.

Když jsem před nějakou dobou vyrážela na svůj první ROADTRIP první noc jsem spala vyděšená k smrti kdesi na odpočívadle u benzínky jen kousek od německé dálnice! Nezní to úplně jako to nejlepší místo, kde by se člověk chtěl bezpečně ukládat ke spánku, že?

Postupně jsem způsob svého cestování však zlepšovala, získávala jsem další a další know-how, jak si během cesty zajistit co největší bezpečnost a zároveň utratit co nejméně peněz! 

A dnes tu jsem, abych se s vámi o své získané informace podělila. 🙂 

Jmenuji se Martina Kužmiaková a před pár lety mi vážná nemoc připomněla, že žít musíme TADY A TEĎ. Zní to jako fráze, dokud nás život nepostaví do situace, kdy nám dojde, že je v tom skryta hluboká pravda. 

Nikdy nevíme, co nás zítra potká a peníze pro mě nikdy v mých snech nebyly překážkou. Vždy existuje cesta, jen musíme vědět, JAK NA TO. 

Navzdory dobrodružtví na druhém konci světa až během svého prvního ROADTRIPU V ŽIVOTĚ na jih Evropy jsem zažila doposud nepoznaný pocit, na kterém jsem se od té doby stala naprosto závislá… 

Pocit skutečné SVOBODY.

„Cestování vám dokáže úplně změnit život, ne tím, že byste se stali někým jiným… ale tím, že začnete věřit, že vše je MOŽNÉ. 

A pak, už vás nic nezastaví od vašich snů, ať jsou jakékoliv.“

 

Zkuste se zasnít...

Spíte na pláží a pozorujete západ Slunce, spolu s ostatními cestovateli si vaříte luxusní večeři na vařiči, máte pro sebe celou pláž přímo u nejkrásnějšího jezera v celé Itálii, Lago di Garda…

Zní vám to nereálně?

A co když vám povím, že má měsíční cesta po Španělsku mě vyšla se vším všudy na cca 10 000 Kč. Několikatýdenní cesta po Toskánsku dokonce na pouhé 4 000 Kč. A že veškeré své dosavadní cesty po Evropě jsem absolvovala pouze v malém autíčku, co ještě ke všemu někde ztratilo kufr? 

Už vám vaše vlastní dobrodružství zní více realisticky? A co kdybyste dokonce do rukou dostali praktický návod, jak krok za krokem váš sen o dobrodružství na čtyřech kolech uskutečnit? 

 

A CO SE V MÉM E-BOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE?

Jak překonat strach

Nejen ze své vlastní praxe, ale i z mnoha zpráv, které jsem od vás obdržela vím, že největší překážkou proč stále NEcestujete po světě nejsou peníze nebo nedostatek času ( i když i to samozřejmě hraje roli), ale PŘEDEVŠÍM strach z vystoupení komfortní zóny, strach z neznáma a pocit, že TO NEZVLÁDNU.

V e-booku se dozvíte, jak tento strach krok za krokem překonat.

Jak ušetřit desítky tisíc korun

Dozvíte se třeba to, co KONKRÉTNĚ si sbalit sebou na cesty, na co rozhodně nezapomenout a co naopak pouze doporučuji, ale není to nezbytné.

Nebo třeba, že si nemusíte hned kupovat luxusní obytňák či karavan, ale že ze začátku vám bohatě bude stačit „větší auto“ tzv. minivan, případně obyčejný kombík, který si díky mým tipům můžete pohodlně přizpůsobit.

Jak na cestování nebýt sám

Výhodou samostatného cestování určitě je, že můžete jet "kam vás srdce táhne", na druhou stranu vím, že spousta z vás byste rádi uvítali parťáka, případně rovnou celou skupinu parťáků, kteří by dobrodružnou cesti podnikli s vámi.

Proto jsem v e-booku popsala, KDE a JAK takového ideálního spolucestovatele najít.

CO K E-BOOKU NAVÍC ZDARMA DOSTANETE?

Bonus č. 1 - Seznam věcí, co nezapomenout na cestu

Kompletní a velmi podrobný seznam věcí, rozdělený do třech kategorií – super důležité, důležité a to, co pouze považuji za prospěšné a z vlastních zkušeností vím, že se mi to během cestování hodilo, nicméně to nepovažuji za nezbytné. 

Doporučuji si tento seznam vytisknout a následně si vždy odškrtnout tu položku, co už máte sbalenou. Takto to dělám vždy já a je to nejlepší taktika.  

Bonus č. 2 - Aplikace, které ti na roadtripu usnadní život

Bez většiny těchto mnou doporučovaných aplikací do telefonu by se žádný z mých roadtripů nemohl uskutečnit, proto informace obsažené v tomto Bonusu považuji za extrémně důležité. Dozvíte se o aplikacích, které vám ušetří tisíce korun jak v otázce ubytování, tak v otázce dopravy.  Mobilní aplikace jsou v dnešní době základ na jakoukoliv  cestu do zahraničí, některé aplikace však využijete i u nás v České republice. 

A CO NA E-BOOK ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI?

"E-book Roadtrip po Evropě je unikátní a kompletní průvodce od A do Z. Najdete v něm všechny potřebné informace, a to i takové, co by vás nikdy nenapadly, že je budete potřebovat. Překvapilo mě, že do něj zahrnula třeba i bezpečnost a možnosti kempování/přespávání v autě po celé Evropě.

Při čtení se nejen dozvíte spoustu zajímavých věcí, které opravdu využijete v praxi, ale taky se pobavíte nad různými příběhy ze života na cestách. Už na začátku ebooku mezi řádky zjistíte, že do toho vložila nejen spoustu energie, ale taky své srdce :)"
"Ebook je úplně skvělý, skutečně nabitý informacemi, které jsem se nikde jinde nedočetla. Navíc jsou to opravdu super praktické tipy, které jsou doslova "k nezaplacení". A ještě psáno humornou formou, že jsem se i dost nasmála! Měli jsme naplánovaný roadtrip po Evropě s celou rodinou, ale po přečtení tohoto ebooku jsem plán úplně změnila, protože jsem zjistila, že z nevědomosti bychom nadělali spoustu zbytečných chyb…“
"Tenhle eBook je prostě pecka. Zasnila jsem se, zasmála a občas i měla slzy na krajíčku. Marťa mě naprosto nadchla již v úvodu, dodala neskutečné odvahy vyrazit klidně i sama a ohromně mě pobavila. Navíc těch rad na cesty a tipů k nezaplacení je v eBooku tolik! Přečetla jsem ho jedním dechem a jsem nadšená."
"eBook Roadtrip po Evropě je nejen podrobným návodem, jak takovou cestu uskutečnit, ale především nekonečný zdroj inspirace a motivace, takže už během čtení budete mít neodolatelnou chuť se sbalit a na nějaky ten roadtrip vyrazit. Já osobně roadtripy miluju, i když jsem zatím podnikla jen kratší cesty, takže zvlášť užitečná mi přišla kapitola o hygieně na cestách.

Skvělé je srovnání různých zemí, kdy si uvědomíte, že pokud je v jedné zemi běžné se osprchovat na benzince, v jiné prostě na žádnou takovou benzinku se sprchou nenarazíte. Přesně takové praktické informace na cestách oceníte. Kromě toho se dozvíte další skvělé tipy ohledně pojištění, vaření na cestách, bezpečnosti a mnoho dalšího.

Pokud vás roadtrip aspoň trošku láká, tento eBook vám dodá potřebnou odvahu a vybaví vás radami, takže už váhat nebudete. :-)"

Možná vás teď napadají otázky...

Je tento eBook pro mě, když nemám „obyčejné auto“, ale třeba karavan?

Ano rozhodně. 
Informace obsažené v eBooku jsem psala tak, aby pro vás byly přínosné, ať už byste v budoucnu cestovali nebo již aktuálně cestujete s jakýmkoliv typem vozidla. Některé tipy jsem v eBooku adresovala vyloženě cestovatelům s většími typy vozidel (karavan, obytňák, dodávka…). Informace využijete dokonce i když vlastníte motorku (třeba tipy ohledně jednotlivých zemí, kde je povoleno, nebo naopak zakázáno kempovat). 

Je tento eBook pro mě, když nechci cestovat jen „low-cost“, ale rád bych se po cestě občas i rozšoupnul?

Ano rozhodně.
E- book neobsahuje informace jen o „low-cost“, nebo jak já občas říkám „na punk“ možnostech cestování, ale taktéž i ostatní „luxusnější“ možnosti, kde v noci složit hlavu.

Cestopis ROADTRIP PO EVROPĚ je pro mě pokud...Své zkušenosti vám předám velmi detailně na 133 stránkách... kolik to bude stát?

Cena tohoto eBooku je 490 Kč vč. DPH. Je to hodně? Je to málo? Co vím jistě je, že tato cena je jen zlomek hodnoty, kterou dostanete.

Díky e-booku ROADTRIP PO EVROPĚ ušetříte tisíce korun, které byste jinak utratili za kempy, hotely, jídlo po restauracích, poplatky za mýtné, pokuty za parkování, dálniční známky, kempování na nevhodných místech a mnoho dalšího.

Upřímně, kdybych si podobný text mohla před rokem já sama přečíst byla bych za něj fakt vděčná, protože by mi to ušetřilo spoustu času stráveného hledáním informací a samozřejmě spoustu přešlapů, které mě zbytečně stály spoustu peněz navíc…

A pokud mi napíšete: „Marti, ty jsi mi slíbila, že se budu bavit a že se dozvím spoustu informací o tom, jak low-cost na pořádný Roadtrip po Evropě a já přitom nejsem o nic chytřejší než předtím“… tak vám ráda do 30ti dnů od zakoupení vrátím peníze bez otázek zpět, neboť tak moc jsem přesvědčena, že pro vás moje texty budou přínosem a hlavně, se budete bavit! 🙂 

Navíc z KAŽDÉHO prodaného eBooku putuje celých 11 % z ceny neziskové organizaci Hnutí DUHA, která v České republice již přes 30 let aktivně bojuje za ochranu přírody a lepší životní prostředí. Dělá to však legislativní, nenásilnou cestou (žádné lehání na silnici a podobné akce) a díky tomuto přístupu má za sebou již mnoho úspěchů (například záchrana NP na Šumavě, ochrana vzácných rysů před pytláky a mnoho dalšího). 

Neodkládete rozhodnutí na zítra, na pozítří… sama nejvíc vím, že většinou se z „někdy“ stává „nikdy“… 

Tak žijte svůj SEN UŽ DNES. 

Vyražte se vůní svobody, za dobrodružstvím až na ten nejjižnější cíp Evropy… 

Až se vás někdo za dvacet let zeptá, jak jste žili… co řeknete? 

Tak jděte. 
A žijte…

Pokud chcete tento unikátní cestopis, klikněte na tlačítko níže a ještě dnes se můžete začíst…