Objednávka eBooku

Roadtrip po Evropě

Na této stránce si objednáváte kompletního průvodce, jak low-cost procestovat Evropu klidně i v malém autě 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"E-book Roadtrip po Evropě je unikátní a kompletní průvodce od A do Z. Najdete v něm všechny potřebné informace, a to i takové, co by vás nikdy nenapadly, že je budete potřebovat. Překvapilo mě, že do něj zahrnula třeba i bezpečnost a možnosti kempování/přespávání v autě po celé Evropě.
Při čtení se nejen dozvíte spoustu zajímavých věcí, které opravdu využijete v praxi, ale taky se pobavíte nad různými příběhy ze života na cestách. Už na začátku ebooku mezi řádky zjistíte, že do toho vložila nejen spoustu energie, ale taky své srdce :)"
"Tenhle eBook je prostě pecka. Zasnila jsem se, zasmála a občas i měla slzy na krajíčku. Marťa mě naprosto nadchla již v úvodu, dodala neskutečné odvahy vyrazit klidně i sama a ohromně mě pobavila. Navíc těch rad na cesty a tipů k nezaplacení je v eBooku tolik! Přečetla jsem ho jedním dechem a jsem nadšená."
"Ebook je úplně skvělý, skutečně nabitý informacemi, které jsem se nikde jinde nedočetla. Navíc jsou to opravdu super praktické tipy, které jsou doslova "k nezaplacení". A ještě psáno humornou formou, že jsem se i dost nasmála! Měli jsme naplánovaný roadtrip po Evropě s celou rodinou, ale po přečtení tohoto ebooku jsem plán úplně změnila, protože jsem zjistila, že z nevědomosti bychom nadělali spoustu zbytečných chyb…“


Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na email: martina@cestujapomahej.cz

Ráda Vám pomohu a poradím. 

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky