Malá ukázka z eBooku...

Co o eBooku říkají čtenáři?

Som nadšená, že takýto projekt vznikol. Úžasný ebook plný hodnotných informácii. Kiežby som si takéto zhrnutie prečítala počas môjho štúdia a ušetrila by som kopec hodín hľadania na internete, peňazí a ciest do neznáma - veľa krát aj s rizikom.

Ak by ste chceli cestovať po svete lacnejšie, či popri štúdiu hľadáte zaujímavú letnú brigádu a plus milujete cestovanie tento ebook je práve pre Vás.

Napovie Vám kam, kde, a s kým sa vybrať. Jednotlivé možnosti sú krásne vysvetlené, plus doplnené o rôzne vzhľady cestovateľov z celého ČR. Najzaujímavejšia a nová bola pre mňa časť o dobrovoľníctve.

Taktiež som naplno súhlasila s časťami o erasme - môžem len odporučiť. Teším sa na ďalšiu tvorbu Martinky. Skvelé! :-).
Martiny Ebook jsem doslova zhltla. Je nesmírně čtivý a nabitý skvělými možnostmi a konkrétními ověřenými tipy, jak v dnešní době můžeme cestovat téměř zdarma a ještě se obohatit krásnými zážitky, které z vlastní zkušenosti vím, že zůstanou v duši navždy, ovlivní a inspirují náš život. Čtení mě vrátilo do mého mládí do doby, kdy jsem sama trávila spoustu měsíců v zahraničí. Se současnými možnostmi, které popisuje Martina, se to nedá srovnat. 🙂

Je úžasné, co vše dnes existuje a jak je to díky online světu mnohem jednodušší. A tak moc doporučuji tento e-book všem, kteří potřebují stručné a jasné základní informace o možnostech, které se nabízí, navíc na jednom místě a obohacené autentickými rozhovory dalších cestovatelů. Martina má vše vyzkoušeno a ověřeno vlastní zkušeností a to je podle mě to nejcennější.
E-book je velmi praktickým průvodcem pro všechny, kteří by rádi vzali odvahu a vycestovali.

Je velmi přehledný, doplněný osobními zkušenostmi a informace v něm jsou osobně ověřené, takže se na ně můžete spolehnout.

Fotky z cest a trefné citáty přímo lákají konečně vyjet.